Konsultant Systemów ERP

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: Konsultant Administrator ERP Oracle PL/SQL

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, jednej z największych i najstarszych firm z branży energetycznej, jednocześnie jednego z najbardziej stabilnych pracodawców w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Konsultant Systemów Informatycznych (ERP)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  1. Przyjmowanie oraz analiza zgłoszeń i na ich podstawie przygotowywanie specyfikacji;
  2. Administrowanie systemami informatycznymi firmy;
  3. Sporządzanie raportów w oparciu o specyfikację klientów firmy;
  4. Udzielanie konsultacji;
  5. Aktywny udział w projektach wdrożeniowych;
  6. Przeprowadzanie szkoleń oraz wsparcie merytoryczne dla użytkowników systemów informatycznych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  1. Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w zakresie administracji i/lub pełnienia roli konsultanta systemu informatycznego (ERP);
  2. Dobra, praktyczna znajomość języka PL/SQL;
  3. Co najmniej podstawowa znajomość bazy danych Oracle i języka T-SQL;
  4. Wykształcenie wyższe informatyczne;
  5. Znajomość j. angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.
Dodatkowo docenimy: – doświadczenie w administrowaniu bazą danych Oracle oraz MS SQL. – wiedza z zakresu rachunkowości finansowej oraz zarządczej;

Nasz Klient oferuje:

  1. Pracę na pełen etat, na stałe, w oparciu umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta);
  2. Roczną premię;
  3. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
  4. Liczne szkolenia zawodowe;
  5. Indywidualną ścieżkę rozwoju dopasowywaną do potrzeb i zainteresowań pracownika.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5230 razy