System Administrator

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Katowice

Tagi: WIndows Linux Network SQL Administrator

Opis stanowiska:
• Konfiguracja oraz utrzymanie sieci oraz systemów Windows i Linux
• Rozwiązywanie bieżących problemów i alertów
• Komunikacja i koordynacja działań w kontaktach z klientami zewnętrznymi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość Windows Server 2003/2008, Active Directory (instalacja, konfiguracja, utrzymanie), SQL Server 2005/2008
• Znajomość Linux (Shell, Apache)
• Doświadczenie w pracy ze środowiskami wysokiej dostępności (SQL, IIS)
• Znajomość zagadnień sieciowych (routing, nat, firewall)
• Gotowośc do pracy na dyżurach w godzinach nocnych
• Znajomość języka angielskiego na poziomoe komunikatywnym

Mile widziane:
• Znajomość Ngix, Slony-I, HA
• Doświadczenie w monitoringu usług SQL oraz IIS (dostępność, wydajność)
• Znajomość SharePoint
• Znajomość Juniper, Cisco (switching, routing), Nagios

Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole realizującym ambitne projekty
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5778 razy