Junior Web Developer

praca it: etat dla Etendard Sp z o.o. / Gdańsk

Grupa Etendard, poszukuję do swojego zespołu, osób otwartych na świat i nowe technologie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP5
  •  bardzo dobra znajomość technologii internetowych (XHTML, Ajax, JavaScript) i standardów W3C
  •  dobra znajomość CSS/CSS2
  •  dobra znajomość SQL (w zastosowaniu MySQL)
  •  znajomość framework Symfony / Zend / CakePHP / Codeigniter
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane portfolio i/lub przykład kodu.

Zakres obowiązków:

  • cięcie stron www,
  • tworzenie dodatkowych modułów na potrzeby aplikacji WWW.

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia,
  • możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji technicznych.
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko Senior Web Developer

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-02-07
Wyświetlona: 12485 razy