Front-End Developer/Web Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Web Front-End HTML CSS PHP

Front-End Developer
Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Przygotowanie szablonów (X)HTML/CSS na podstawie dostarczonych projektów graficznych
• Programowanie fragmentów aplikacji w JavaScript, tworzenie elementów JS w oparciu o jQuery, z wykorzystaniem technologii AJAX

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS (umiejętność pisania kodu poprawnego semantycznie)
• Dobra znajomość JavaScript oraz technologii AJAX
• Praktyczna znajomość jQuery lub przynajmniej jednej z innych popularnych bibliotek JavaScript
• Znajomość języka PHP z uwzględnieniem OOP
• Doświadczenie poparte portfolio prac
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Mile widziana znajomość:
• HTML5/CSS3 oraz wzorców projektowych
• Adobe Photoshop
• Zagadnień dotyczących usability w projektowaniu interfejsów użytkownika na potrzeby aplikacji internetowych

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w doświadczonym zespole web developerów
• Możliwość współtworzenia systemów informatycznych i realizacji własnych pomysłów
• Pracę w oparciu o metodykę SCRUM
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-08
Wyświetlona: 5369 razy