Programista Java

praca it: etat dla Polish Personnel / Warszawa

Tagi: Programista Java

Dla naszego Klienta, międzynarodowego software house dostarczającego nowoczesne bankowe rozwiązania elektroniczne europejskim klientom, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• analiza wymagań funkcjonalnych
• tworzenie rozwiązań informatycznych pod wymagania funkcjonalne
• wdrażanie oprogramowania wspomagającego
• integracje oprogramowania i testy developerskie

Wymagania:
• Wieloletnie i udokumentowanie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu rozwoju oprogramowania
• Wiedza z zakresu ciągłej integracji (CI) i zarządzania wersjami (RM)
• Znajomość Java (JavaEE / 2EE) oraz doświadczenie w pracy z m.in. Maven, Hudson, Subversion, Nexus
• Mile widziane doświadczenie z JSF 2.0
• Ugruntowana wiedza na temat systemów zarządzania danymi oraz znajomość SQL
• Język angielski na poziomie min. dobrym

Oferujemy:
• Pracę w rozwojowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, o płaskiej strukturze
• Szkolenia
• Pracę przy najnowszych technologiach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-10
Wyświetlona: 4368 razy