Senior .NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Poznań

Tagi: NET

Poznań

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy Senior Developera .NET, który dołączy do zespołu specjalistów pracujących w Poznaniu.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie aplikacji bankowych
• Analiza wymagań dla projektów informatycznych
• Prowadzenie prac integracyjnych dotyczących bankowych systemów informatycznych
• Tworzenie dokumentacji technicznej aplikacji i baz danych
• Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Ponad 5 letnie doświadczenie z pełnym cyklem tworzenia oprogramowania (SQL Server 2005 + C#)
• Bardzo dobra znajomości języka TSQL Microsoft SQL Server 2000/2005
• Wiedza z zakresu administracji serwerami Microsoft SQL Server 2000/2005
• Microsoft .NET Framework 1.1 – 4.0, w szczególności znajomości bibliotek: WinForms, ASP.NET, NHibernate, ADO.Net, DevExpress
• Samodzielność i łatwość rozwiązywania problemów biznesowych
• Komunikatywność i doświadczenie we współpracy z klientem
• Umiejętność pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server/ Source Safe
• Znajomość języka angielskiego, w szczególności pracy w środowisku anglojęzycznym
• Znajomość matematyki finansowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-10
Wyświetlona: 4795 razy