Grafik

praca it: etat dla mediacyfrowe.pl / Warszawa

Tagi: Grafik

Mediacyfrowe.pl jesteśmy firmą działającą w sektorze usług IT od 10 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi wspomagających prowadzenie nowoczesnego biznesu (www, aplikacje bazo-danowe, e-commerce; e-learning oraz prezentacje multimedialne). Naszymi klientami
są zarówno duże i znane międzynarodowe firmy, jak i przedsiębiorstwa MŚP.

Miejsce pracy: Warszawa – Targówek
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
- projektowanie layoutów stron internetowych,
- tworzenie obiektów graficznych,
- zarządzanie elementami graficznymi stron internetowych naszych klientów,
- tworzenie prezentacji multimedialnych i animacji interaktywnych,
- obróbka fotografii produktowych.

Wymagania konieczne:
- znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Acrobat Profesional, InDesing, Premier Pro, After Effects, Flash)
- kreatywności i precyzja w działaniu,
- poczucia estetyki,
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:
- zainteresowanie trendami w designie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- zatrudnienie na pełen etat – praca stacjonarna,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- otwarte i wspierające środowisko pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-10
Wyświetlona: 6372 razy