Specjalista drugiego poziomu wsparcia infrastruktury IT

praca it: etat dla Adecco Poland Spółka z o.o. / Wrocław

Tagi: IT Wsparcie infrastruktury specjalista drugi poziom

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: SIT/7/2013
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Wsparcie klienta wewnętrznego drugiego poziomu w języku angielskim
• Pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów
• Koordynowanie i monitorowanie zgłoszeń
• Zarządzanie infrastrukturą IT (serwery, oprogramowanie, bezpieczeństwo IT, telefonia IP)
• Współpraca z centralnymi ośrodkami IT w Europie
• Utrzymywanie systemów IT i zarządzanie aplikacjami
• Praca z wykorzystaniem wyspecjalizowanego oprogramowania, wdrażanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (druga linia)
• Wykształcenie wyższe (Informatyka/Telekomunikacja)
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Wiedza z zakresu utrzymania systemów operacyjnych Windows XP, 7
• Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook), MS Visio, Lync, MS Access
• Doświadczenie w pracy na wirtualnych maszynach
• Znajomość zagadnień IT w zakresie: instalacji, konfiguracji, utrzymania systemów operacyjnych Windows oraz bezpieczeństwa sieci komputerowych
• Umiejetność pracy w grupie oraz pod presja czasu
• Zorientowanie na klienta

Oferujemy:
• Pracę w profesjonalnym środowisku międzynarodowym
• Możliwość nauki i rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-11
Wyświetlona: 5377 razy