Web Designer / Grafik

praca it: etat dla DaftCode sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: WebDesign GUI projektowanie landing page

Zadania:
*Projektowanie stron i kampanii internetowych
*Kreacja materiałów marketingowych
*Współpraca z działem marketingu

Wymagania:
*doświadczenie w projektowaniu interfejsów (GUI) poparta portfolio
*znajomość podstaw zagadnień marketingu internetowego
*kreatywne podejście do optymalizacji witryn
*znajomość obecnych trendów webdesignu
*dobra znajomość typografii i kompozycji
*kreatywne myślenie, twórcze podejście do wykonywanych zadań
*staranność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
*pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
*pracę w pełnym etacie godzinowym
*atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
*praca w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie, blisko stacji metra

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-12
Wyświetlona: 6343 razy