Starszy Programista iOS/ iPhone

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: programista iOS iPhone Objective C C++

Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Projektowanie oraz rozwijanie aplikacji na iOS/ iPhone, dołączenie do wyspecjalizowanego zespołu programistów.

Wymagania:
• Minimum 5 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
• Znajomość Objective C oraz C++
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
• Doświadczenie w koordynacji zespołu programistów
• Doświadczenie w tworzeniu architektury systemów
• Znajomość Java lub C#
• Doświadczenie przy projektach prowadzonych w Scrum lub Kanban

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia:
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-15
Wyświetlona: 5025 razy