Programista / Programistka C / C++

praca it: etat dla Gemius S.A. / Warszawa

Tagi: C C++ Linux MySQL STL

Dlaczego warto z nami pracować?

- ponieważ oferujemy Ci elastyczne formy współpracy i godziny pracy
- proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami)
- będziesz mógł/mogła korzystać z firmowych kuchni wyposażonych w zdrową żywność i inne artykuły
- będziesz mógł/mogła wybrać jedną z dofinansowanych przez firmę kart (medyczna, sportowa)
- będziesz mógł/mogła pracować z wykorzystaniem zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (agile/scrum)
- ponieważ masz szansę zdobyć doświadczenie przy pracy nad aplikacjami, które przetwarzają bardzo duże ilości danych
- zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych klientów, zawierających średnio około 500 bajtów danych; to średnio ponad 140 tys. takich rekordów na sekundę – w szczycie nawet 200 tyś.
- w naszym rozproszonym systemie plików trzymamy informacje o wszystkich odsłonach na stronach naszych klientów od stycznia 2001 – w sumie ponad 15 bilionów rekordów
- ponieważ jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie
- ponieważ zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową) w tym możliwość tworzenia publikacji naukowych i prasowych
- ponieważ będziesz mógł/mogła realizować własne projekty w ramach 20% czasu pracy
- ponieważ zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy)
- ponieważ będziesz brał/brała udział w innowacyjnych i ambitnych projektach
- ponieważ będziesz mógł/mogła poznawać nowe technologie i narzędzia
- ponieważ będziesz miał okazję współpracować z doświadczonymi programistami
- ponieważ będziesz mieć możliwość dużego wpływu na organizację pracy na własnym stanowisku oraz w całej firmie

Jakie będą zadania przyszłego pracownika?

- projektowanie i implementacja modułów złożonego systemu analizy danych
- udział w pracach zespołu projektowego

Czego oczekujemy od idealnego kandydata na to stanowisko?

- doświadczenia w wykorzystaniu języka C i C++ w projektach informatycznych
- dobrej znajomości biblioteki standardowej STL (oraz boost)
- doświadczenia w pracy z systemem Linux® z poziomu programisty
- umiejętności pracy z bazami danych (szczególnie MySQL)
- znajomości jednego z języków skryptowych np. python
- wiedzy z zakresu programowania aplikacji sieciowych
- dobrej orientacji w zagadnieniach algorytmicznych
- zaangażowania i inicjatywy
- chęci zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń
- chęci dzielenia się posiadaną wiedzą i entuzjazmem
- dostępności w wymiarze całego etatu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-15
Wyświetlona: 5076 razy