Konsultant Hyperion Planning

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Hyperion Planning

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Implementacja aplikacji Oracle Hyperion Planning
• Integracja danych
• Instalacja, utrzymanie, konfiguracja, monitorowanie aplikacji Oracle Hyperion Planning
• Ścisła współpraca z zespołem doświadczonych programistów hurtowni danych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Bardzo dobra praktyczna znajomość produktu Hyperion Planning
• Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji złożonych informatycznych projektów wdrożeniowych produktu Hyperion Planning
• Dyspozycyjność i elastyczność
• Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-16
Wyświetlona: 5059 razy