Programista PHP5/SQL- BIG DATA, ZEND

praca it: etat dla Aterima / Kraków

Tagi: Programista PHP

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, firmy internetowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Programista PHP5/SQL- BIG DATA, ZEND.

Miejsce pracy: Kraków
Nr referencyjny: PHP/KRK/07/13

Wymagania:
wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyka, elektronika, mechanika, automatyka, robotyka
bogate doświadczenie w pracy z językiem PHP
dobra znajomość Zend, Smarty
dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL
znajomość zagadnień wzorców projektowych (MVC)
mile widziana znajomość lub otwartość do nauki jQuery
zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy

Obowiązki:
projektowanie, wdrożenie oraz rozwój baz danych (od strony back office)
dostosowanie systemu typu Marketing Automation do potrzeb nowego serwisu
testowanie i poprawa błędów w kodzie
stworzenie nowych funkcjonalności w systemie mailingowym
rozbudowa i zapewnienie prawidłowej pracy działu IT
wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów B2B

Wybranym kandydatom oferujemy:
możliwość pracy w rozwijającym się serwisie, opartym na koncepcji BIG DATA oraz MARKETING AUTOMATION
rozwojową pracę dla pasjonata baz danych – możliwość awansu na stanowisko kierownicze
szkolenia merytoryczne
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie za osiągnięcie konkretnych celów
możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub własna działalność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-16
Wyświetlona: 5056 razy