Account Manager

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: Account Manager Handlowiec New Business

Wraz z rozwojem firmy, powstała w 2012 roku agencja interaktywna Enlive poszukuje osoby na stanowisko Account Manager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT

- doświadczenia w obsłudze i pozyskiwaniu klienta

- użytkowania internetu na wysokim poziomie

- biznesowego podejścia

- abyś był samodzielny i odpowiedzialny

- znajomości j. angielskiego pozwalającej na komunikację z klientami

Obowiązki:

- utrzymywanie pozytywnych relacji z powierzonymi do opieki klientami

- pozyskiwanie nowych klientów

- analiza briefów marketingowych, opracowywanie i prezentacja ofert

- negocjowanie warunków handlowych

- dbanie o prawidłową i terminową realizację projektu

- dbanie o aspekty finansowo – prawne związane z prowadzonymi projektami

- raportowanie pracy

Mile widziane:

- własne auto na okres próbny

Oferujemy:

- luźną atmosferę i elastyczne godziny pracy

- elastyczność form zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość realizacji własnych pomysłów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-17
Wyświetlona: 7843 razy