Projektant Programista ASP.NET i SharePoint

praca it: etat dla LOGISERVICE SP. Z O.O. / Wrocław

Tagi: Programista C# SharePoint

GRUPA AKCJA JOB
LOGISERVICE- Agencja Pracy Tymczasowej – NR CERTYFIKATU 5279 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI – stażysta

Wymagania:

• Dobra znajomość języka C#, w tym umiejętność praktycznego stosowania wzorców projektowych i konstrukcji języka.
• Dobra znajomość platformy ASP.NET 3.5 i środowiska Visual Studio 2008, w tym zagadnień dotyczących tworzenia stron i kontrolek, bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych (data access), implementacji webservices oraz analizy wykonania kodu (ASP.NET debugging).
• Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Projektant Programista ASP.NET.
• Podstawowa znajomość platformy SharePoint 2010 mile widziana, nie stanowi kryterium rekrutacji.

Zakres obowiązków:

• Projektowanie złożonych rozwiązań i komponentów na platformie ASP.NET i SharePoint z wykorzystaniem wzorców projektowych i najlepszych praktyk.
• Implementacja komponentów ASP.NET i SharePoint wykorzystywanych we wdrożeniach i dostarczanych, jako odrębne produkty.
• Implementacja logiki biznesowej w portalach korporacyjnych i systemach obiegu dokumentów, w tym tworzenie Visual Studio workflow dla SharePoint.
• Implementacja mechanizmów integracyjnych z wykorzystaniem SQL Server Integration Services.

Nasz Klient oferuje:

• Duże możliwości rozwoju w obszarze technologii SharePoint.
• Pracę przy ciekawych projektach krajowych i zagranicznych dla znanych firm.
• Dostęp do autoryzowanych szkoleń Microsoft realizowanych przez MCT (Microsoft Certified Trainer).
• Możliwość uczestnictwa w autoryzowanych egzaminach certyfikacyjnych Microsoft.
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-22
Wyświetlona: 4778 razy