Software Developer J2EE

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: J2EE

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie rozwiązań przy wykorzystaniu technologii Java J2EE
• Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
• Współpraca z kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość platformy programistycznej Java J2EE
• Bardzo dobra znajomość RMI
• Obsługa platformy Eclipse i Apache Ant
• Doświadczenie w obsłudze serwerów aplikacyjnych JBoss
• Znajomość Real Time Application
• Znajomość protokołów Charging, Camel lubDiameter
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji za pomocą Seagull
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych na platformie JUnit

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym zespole
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Dobrą atmosferę pracy
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Wstępne szkolenie w południowej Francji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 5096 razy