C++ Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: C++

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, rozwój oraz testowanie innowacyjnych aplikacji, bibliotek oraz funkcjonalności
• Wdrażanie nowych elementów zgodnie z wymaganiami I oczekiwaniami klientów
• Scisła współpraca z innymi członkami zespołu developerów

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość C++ (minimum 3 lata)
• Znajomość programowania Win32
• Doświadczenie w rozwoju oprogramowania dla systemów Windows
• Znajomość OOAD oraz cyklu życia oprogramowania
• Znajomość pracy z aplikacjami wielowątkowymi
• Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
• Komunikatywność i chęć ciągłęgo rozwijania własnych umiejętności
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z metodyką Agile
• Znajomość narzędzi do zarządzania projektami
• Doświadczenie w programowaniu graficznym
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:
• Współpracę z zespołem profesjonalistów w międzynarodowym środowisku
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Prywatną opiekę medyczną (także dla członków rodziny)
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 4980 razy