Embedded Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Embedded Developer

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Programowanie sterowników zarówno jako samodzielnych aplikacji, jak i we wbudowanych systemach operacyjnych chipów
• Znajomość platform symulacji i emulacji (ASIC) oraz umiejętności prototypowania, wdrażania oraz debugowania urządzeń hardware
• Dostarczanie sterowników do urządzeń działających w ograniczonym środowisku
• Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość pełnego cyklu rozwoju oprogramowania ASIC
• Doświadczenie w określaniu wymagań i implementowaniu oprogramowania dla urządzeń typu System-on-a-Chip
• Praktyczna znajomość języków C, C++, Assembler
• Potwierdzona praktyką wiedza dotycząca sterowników urządzeń, USB, TCP/IP oraz Ethernet
• Znajomość wbudowanych procesorów 32-bitowych (ARM, ARC, Tensilica, MIPS) jak i 8-bitowych (np. 8051)
• Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i uczenia się nowych technologii

Mile widziane:
• Znajomość jednego z poniższych:
Wbudowane Systemy Operacyjne
Wifi -802.11g/n –Bezprzewodowy Ethernet
Doświadczenie w symulacjach i emulacjach platform ASIC
Python
Metodyki Agile
Doświadczenie w pracy w narzędziami wspomagającymi zarządzanie tworzeniem oprogramowania
Doświadczenie w tworzeniu grafiki

Oferujemy:
• Przyjazną atmosferę pracy
• Prywatną opiekę medyczną (także dla członków rodziny)
• Dofinansowanie do zajęć sportowych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Współpracę z zespołem profesjonalistów w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 5160 razy