Web Developer / Programista J2EE

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: j2ee javascript CSS HTML Ajax xslt branża finansowa xsd Java

ITBC Recruitment jest firmą doradztwa personalnego świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych firm z branży finansowej w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Web Developer/Programista J2EE
Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Zadania na stanowisku:

• Udział w rozwoju oraz utrzymaniu internetowej platformy transakcyjnej, w zakresie tworzenia interfejsu użytkownika oraz wybranych mechanizmów wewnętrznych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość J2EE;
• Umiejętność projektowania stron www z użyciem HTML5, CSS, JavaScript oraz Ajax;
• Dobra, praktyczna znajomość języka SQL;
• Praktyczna znajomość XML, XSLT oraz XSD;

Dodatkowo docenimy: – doświadczenie w pracy w branży finansowej;

Nasz Klient oferuje:
• Możliwość udziału w bardzo interesującym i ambitnym projekcie dla znanej i cenionej firmy;
• Pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową;
• Pracę w centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu;
• Możliwość rozwijania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji dzięki współpracy z bardzo doświadczonym zespołem deweloperów;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 5050 razy