Menedżer SEO

praca it: etat dla Wellshop.pl / Warszawa

Tagi: pozycjoner SEO menadżer praca

W związku z dynamicznym rozwojem firma Wellshop.pl poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista SEO

Miejsce: Warszawa – Powiśle

Opis stanowiska

• opracowywanie wytycznych przeprowadzania audytu i optymalizacji stron uwzględniając najnowszą wiedzę nt. SEO
• dobór strategii promocji serwisów na wybrane frazy w celu zwiększenia ruchu na promowanej stronie
• realizacja strategii promocji w wyszukiwarkach
• merytoryczne koordynowanie zadań z zakresu SEO
• analiza i raportowanie prowadzonych projektów SEO z wykorzystaniem narzędzi analitycznych

Wymagania:

• zaawansowana wiedza na temat skutecznych technik i narzędzi SEO
• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pozycjonowaniu
• praktyczna umiejętność badania i analizy słów kluczowych pod kątem SEO
• umiejętność oceny, audytowania oraz optymalizacji stron www pod kątem wyszukiwarek
• znajomość narzędzi Google (min.: GWT, Analytics)
• znajomość narzędzi automatyzujących analizę i promocję stron internetowych
• umiejętność analizy działań konkurencji
• znajomość CSS, HTML oraz składni stron WWW, umożliwiająca wdrażanie zmian optymalizacyjnych
• bardzo dobra organizacji pracy
• umiejętność zarządzania zespołem 5-10 młodszych specjalistów
• dyspozycyjność i zaangażowanie w projekt

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności
• udział w innowacyjnych projektach internetowych
• narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań
• wkład w dynamiczny rozwój portalu usługowego w firmie Wellshop.pl.
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
• rozwój kariery zawodowej adekwatny do oczekiwań i zdobywanych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-29
Wyświetlona: 5489 razy