Programista Java (Warszawa)

praca it: etat dla 3e Internet Software House / Bełchatów

Tagi: Programista Java

Firma 3e Internet Software House poszukuje osoby na stanowisko Programista Java w Warszawie.

Wymagania:

dobra znajomość języka Java
znajomość baz danych, SQL
umiejętność tworzenia usług i aplikacji webowych
znajomość języka angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym
znajomość Ant/Maven
znajomość repozytoriów kodu SVN lub GIT
ok. 2 letnie doświadczenie z ww. technologiami

Mile widziane (nie wymagane):

znajomość Spring Framework
znajomość Oracle oraz PL/SQL
znajomość Spring MVC lub GWT
znajomość Liferay

Zakres obowiązków:

projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania
wsparcie istniejących rozwiązań
diagnostyka błędów
analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja
opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

Oferujemy:

rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, b. blisko stacji metra
udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia)
pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
stałą pracę w stabilnej firmie
bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
pokrycie części kosztów zajęć sportowych
atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-31
Wyświetlona: 7399 razy