Simulation Engineer

praca it: etat dla ITEKNA Polska / Kraków

Tagi: matlab simulink

ALTEN europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT.
Ponad 15.950 pracowników (w tym 88 % inżynierów) – obecnych w 15 krajach – Przychody 1 198.0 M €.
Itekna Polska jest członkiem grupy Alten, europejskiego lidera w zakresie projektów rozwojowo -badawczych oraz doradztwa IT. Istotą naszego działania jest zapewnienie usług w zakresie IT oraz inżynierii na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Kraków

W chwili obecnej poszukujemy osoby, która dołączy do grona naszych Konsultantów i weźmie udział w projekcie dla naszego Klienta w Krakowie. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in. modelowanie i symulację systemów automatyki i sterowania.

Główne zadania:
•Tworzenie modeli i symulację w środowisku MATLAB/Simulink/Stateflow
•Współpraca z grupą inżynierów systemowych w zakresie modelowania i symulacji
• Przygotowywanie systemów czasu rzeczywistego z wykorzystaniem modelowania i automatycznej generacji kodu
•Projektowanie układów sterowania i regulacji
•Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji technicznych
• Kontakt z klientem

Wymagania:
•Bardzo dobra znajomość środowiska MATLAB/Simulink/Stateflow
•3 – 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
•Doświadczenie w modelowaniu i symulacji systemów automatyki i sterowania
•Znajomość zagadnień regulacji PID
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość systemów mikroprocesorowych oraz zagadnień związanych z automatycznym generowaniem kodu
•Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
•Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, automatyka, robotyka lub pokrewne)
•Znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego będzie plusem
•Mile widziana znajomość DOORS, Enterprise Architect

Oferujemy:
•Indywidualną ścieżkę kariery
•Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach dla międzynarodowych korporacji
•Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma w zależności od preferencji Kandydata)
•Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-01
Wyświetlona: 5143 razy