Windows Administrator

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Cała Polska

Tagi: Active Directory MS Exchange Vmware

Naszym Klientem jest jeden z globalnych liderów dostarczających wysokiej klasy usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, który cieszy się pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z innowacyjnych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz niezwykle interesującej oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem benefitowym.

W związku z budowaniem przez firmę coraz silniejszej pozycji rynkowej, poszukujemy profesjonalnych Administratorów Windows.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Centralnej Polsce

Wymagania

• Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008 • Znajomość usługi Microsoft Exchange Server (2007 and/or 2010) i Active Directory • Znajomość technologii: MSSQL, MS Clusters, VMware, Citrix, HP ProLiant Blade Servers, DELL Servers będzie dużym atutem
• Umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej • Umiejętność równoczesnego wsparcia licznych potrzeb biznesowych, samodzielność w realizacji zadań • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL

Obowiązki

• Aktywne zaangażowanie w pracę zespołu Server Management • Zarządzanie usługami Active Directory oraz MS Exchange • Rozwiązywanie pojawiających się incydentów • Koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia • Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów

Oferujemy

• rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku • prywatną opiekę medyczną • ubezpieczenie na życie • kartę Multisport • ciekawe programy szkoleniowe i certyfikację • bezpłatne kursy językowe • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-02
Wyświetlona: 4701 razy