Programista PHP

praca it: etat dla SourceBroker Sp. z o.o. / Bydgoszcz

Tagi: php typo3

ZADANIA:

- Praca przy wdrażaniu serwisów internetowych z użyciem systemu TYPO3,

- Rozwój, utrzymanie, ulepszanie istniejących serwisów internetowych opartych na systemie TYPO3,

WYMAGANIA:

- Bardzo dobra znajmość PHP,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- Pasja programowania!

MILE WIDZIANE:

- Znajomość systemu TYPO3,

- Znajomość jQuery, ajax,

- Znajomość GIT.

CO OFERUJEMY:

- Pracę na etat w naszym biurze w Bydgoszczy.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Super szybki, nowy komputer, dwa monitory, phpStorm.

- Wygodne, topowe fotele Ergohuman v2.

- Szkolenia, udział w konferencjach.

- Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów.

- Praca w międzynarodowym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-03
Wyświetlona: 7523 razy