Inżynier Robotyki

praca it: etat dla Etif Polska Sp.z.o.o / Poznań

Tagi: robotyk

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży automatyki i robotyki – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Programowanie online robotów przemysłowych (KUKA, Fanuc, ABB),
Programowanie offline (RobCAD, Delmia V5 Robotics, Process Designer/Process Simulate),
Symulacja,
Sporządzanie dokumentacji,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka),
Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych,
Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym,
Gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy:
Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku, możliwości awansu,
Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
Pełną wyzwań pracę, zarówno w biurze w Polsce jak i u Klientów na terenie UE, Rosji, USA, RPA.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-05
Wyświetlona: 6452 razy