Frontend Developer / Skrypter - XYO.net

praca it: etat dla XYO.net / Warszawa

Tagi: Frontend HTML skrypter plugins CSS

Jesteśmy polsko-niemieckim startupem z siedzibą w Warszawie i Berlinie. Pracujemy nad nowatorską wyszukiwarką do aplikacji mobilnych XYO.net. Dla wzmocnienia naszego warszawskiego biura technologicznego szukamy ambitnego programisty, który chętnie będzie od czasu do czasu podróżował do Berlina.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Będziesz zaangażowany w wiele projektów, których celem będzie tworzenie i wdrażanie wyszukiwarki XYO.net w różne konteksty. Planujemy m.in. stworzyć plugin dla Wordpressa, rozszerzenie dla Chrome, różne widgety w HTML-u itd.

Naszym celem jest poprawienie widoczności naszej wyszukiwarki w sieci i umożliwienie do niej łatwego dostępu z użyciem różnych technologii. Dlatego oczekujemy, że będziesz w stanie się szybko uczyć nowych API oraz frameworków.

Oczekujemy od Ciebie
- standardowej znajomości HTML, HTML5, CSS, jquery
umiejętności szybkiej nauki nowych systemów (frameworki, pluginy)
- doświadczenia w pisaniu pluginów i rozszerzeń (mile widziane Wordpress, Chrome, Firefox)
- oświadczenia w wykorzystaniu różnorodnych REST API do tworzenia interfejsu użytkownika (API w stylu Google Maps, YouTube, Facebook, Twitter)
- przynajmniej podstawowej znajomości zagadnień SEO

W zamian oferujemy
- elastyczne godziny pracy
- regularne wyjazdy do biura w Berlinie
- umowę zlecenie / o dzieło / umowę o pracę – jak wolisz

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-05
Wyświetlona: 5754 razy