Programista Perl

praca it: etat dla manBase / Kraków

Tagi: Programista Programowanie IT Perl

Talentica – zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne dla swojego klienta, firmy zajmującej się reklamą on-line od 10 lat, tworzącej duże systemy internetowe i pracującej na technologiach Open Source, poszukuje kandydata na stanowisko: Programista Perl.

ZADANIA:
• analiza wymagań
• tworzenie projektu
• implementacja
• tworzenie dokumentacji technicznej
• utrzymanie aplikacji

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość języka programowania Perl
• umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych
• swoboda użytkowania środowiska Linux
• znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania / pisania dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:
• bardzo dobre warunki finansowe
• bardzo dobre warunki socjalne
• pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
• możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-06
Wyświetlona: 5116 razy