Programista JME

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: JME Asha OS Series40 iOS Symbian WebOS MeeGo Maemo Windows Phone BlackBerry OS

Commoditech ( www.commoditech.pl ) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w doświadczonym zespole programistów przy innowacyjnych, międzynarodowych projektach w środowisku anglojęzycznym.
Preferowana data startu współpracy – początek września. Preferowana forma współpracy – B2B (własna działalność gospodarcza).

Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności – do ok. 520 PLN netto dziennie na fakturę +vat.

Obowiązki:
Aktywny udział w projektowaniu i programowaniu rozwiązań w JME, planowaniu nowych produktów i modułów, tworzeniu specyfikacji.

Experience & Qualifications:

Hands on experience in application development for JME, especially Asha OS/Series40, memory constrained environments
Good undestanding of mobile development practices
Minimum 2 years of professional software development experience
Proficient in OOA, OOD and design patterns
Good English, both written and spoken

Not required but advantageous skills:

Hands on experience in development for any other Mobile OS platform or technology – Series40, iOS, Symbian, WebOS, MeeGo, Maemo, Windows Phone, BlackBerry OS or related technologies (e.g. Qt)
Scrum (or other Agile) development method experience
Experience with Continuous Delivery and TDD

We offer:

Attractive salary adequate to the skills and experience
The chance to co-create innovative projects for leaders in the telecommunication, insurance, banking/finance and other sectors
Flexible model of employment
Opportunity for professional development
Excellent work atmosphere

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-06
Wyświetlona: 4994 razy