Programista C++

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: C++

Siemianice/ k. Wrocławia

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, rozbudowa oraz implementacja aplikacji i systemów informatycznych
• Wdrażanie stworzonych rozwiązań do środowiska produkcyjnego
• Wsparcie Działu IT w bieżących projektach

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka C++
• Doświadczenie z bibliotekami standardowymi oraz typu QT,Boost, wxWidgets, GTK
• Praktyczna znajomość baz danych – MySQL, MsSQL
• Umiejętność zapewnienia efektywnego i szybkiego wsparcia jednocześnie dla wielu użytkowników sieci/komputerów stacjonarnych
• Praktyczna znajomość układów elektronicznych oraz mikrokontrolerówfirmy Atmel (Atmega, Attiny)
• Znajomość UML, SVN
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze organizacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
• Dobra atmosferę pracy w młodym zespole
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Bardzo dobre warunki pracy
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-13
Wyświetlona: 4445 razy