Młodszy Programista Java

praca it: etat dla DahliaMatic / Warszawa

Tagi: Java MS SQL

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.).
DahliaMatic Sp. z o.o. należąca do grupa Kapitałowa Infovide-Matrix jest firmą specjalizującą się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z zastosowaniem zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:
Osoby, które dołączą do naszego Zespołu będą miały szansę poznać m.in. OAF Oracle Application Framework do których konieczna jest znajomość technologii Java.

WYMAGANIA:
• znajomość technologii Java jak również ukierunkowanie na rozwój w tej technologii
• kilkumiesięczne doświadczenie w projektach akademickich wykorzystujące język programowania Java
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• chęć nauki i rozwoju

Mile widziane:
Praktyczna znajomość SQL poparta realizacją projektów w oparciu o bazę danych Oracle, MS SQL Server lub podobnych

OFERUJEMY:
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość pracy w niepełnym wymiarze
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-16
Wyświetlona: 4954 razy