Konsultant ds. wdrożeń Oracle EBS

praca it: etat dla DahliaMatic / Warszawa

Tagi: Oracle EBS ERP

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.).
DahliaMatic Sp. z o.o. należąca do grupy Kapitałowej Infovide-Matrix jest firmą specjalizującą się w realizacji systemów wsparcia zarządzania, z wykorzystaniem aplikacji Oracle E-Business Suite oraz w produkcji oprogramowania z zastosowaniem zaawansowanych narzędzi informatycznych Oracle lub Open Source.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultant ds. wdrożeń Oracle EBS – profil finansowo-księgowy
Miejsce pracy:Warszawa

Główne zadania: • udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych przez zespół; • realizacja prac od specyfikacji potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia; • doradztwo klientom w zakresie obsługi i użytkowania systemu; • rozwiązywanie pojawiających się problemów;

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi klasy ERP;
• biegła znajomość MS Office, SQl;
• znajomość UML;
• wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane informatyczne lub/i ekonomiczne);
• znajomość podstaw finansów lub rachunkowości;
• komunikatywność – przewidziana jest praca w środowisku klienta;
• dyspozycyjność;
• umiejętności analityczne;
• komunikacyjna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• opiekę medyczną;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-16
Wyświetlona: 5060 razy