C++ Developer

praca it: etat dla New-Invest / Bełchatów

Tagi: c++ stl visual studio

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nasz Klient specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji
bezprzewodowych (głównie protokół 3G (UMTS), w mniejszym stopniu LTE i 2G).
Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe. Głównymi
odbiorcami są producenci telefonów oraz operatorzy sieci. Firma prowadzi ścisłą współpracę
ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów. Swoim pracownikom zapewnia
dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Opis stanowiska:
- rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer
- współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań,
projektowania, implementacji, testowania i wdrażania
- krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

Opis procesu i technologii:
Firma jest zintegrowana z procesem Klienta posiadającego certyfikaty jakości co stawia
wysokie wymagania. Działają systemy bugtrackingu oraz cyklicznego automatycznego
budowania kodu. Firma posiada zautomatyzowane testy regresyjne, kod działa pod systemem
operacyjnym czasu rzeczywistego oraz na platformie Windows, do kompilacji używany jest
MS Vstudio 2010.

Oferujemy:
- zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania
są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
- wewnętrzne szkolenia i serię wykładów
- bardzo dobre warunki finansowe
- zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
- pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
- międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość
wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
- dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
- zadaniowe podejście do czasu pracy
- prywatna opieka medyczna
- elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
- premie, nagrody uznaniowe

Wymagania:
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
- min. 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
- bardzo dobra znajomość języka C++ (praktyczna i teoretyczna)
- dobra znajomość STL
- doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji typu klient-serwer
- znajomość: zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego, narzędzi
wspomagających wytwarzanie oprogramowania w środowisku Windows (Visual Studio
2010-2012), zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Dodatkowymi atutami będą:
· doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji na platformy Windows XP,
Windows 7
· znajomość Boost lub C++11, języka C#, Mercurial

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-22
Wyświetlona: 7195 razy