Młodszy Programista .NET

praca it: etat dla DahliaMatic (Grupa Kapitałowa Infovide Matrix) / Warszawa

Tagi: C# Java NET Sharepoint

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.). Infovide-Matrix realizuje złożone i innowacyjne projekty we wszystkich kluczowych branżach: telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeniach, administracji publicznej, energetyce i przemyśle.

Nasz zespół to ponad 700 konsultantów o wysokich kompetencjach branżowych i technologicznych. Nasi eksperci łączą rozległą wiedzę merytoryczną z doświadczeniem zdobytym przy realizacji ambitnych i wymagających projektów.

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w projektach związanych z tworzeniem i rozwojem aplikacji wykonanych w technologii .NET (Desktop i inne.)

Oczekujemy:
• absolwent lub student V roku informatyki lub kierunków pokrewnych
• dobra znajomość i umiejętność programowania w języku C#, Java
• znajomość platformy .NET
• znajomość technologii webowych (HTML, XHTML, CSS, JavaScript),
• znajomość środowiska Visual Studio,
• zdolność analitycznego myślenia
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
• znajomość technologii SharePoint

Oferujemy:
• wsparcie mentora,
• wdrożenie do pracy projektowej,
• zdobycie cennych kompetencji,
• współpraca z ekspertami,
• pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-22
Wyświetlona: 5129 razy