Program Manager for Financial Sector

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Program Manager

Warszawa

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Rozwijaniu biznesu w sektorze finansowym w Polsce (bankowość, ubezpieczenia, instytucje rynku kapitałowego) poprzez:
o Nadzór nad definiowaniem i dostarczaniem projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych zapewniając ich wysoka jakość i rentowna realizację
o Nadzór nad opracowywaniem rozwiązań i tworzeniem ofert dla klientów
o Rozwijanie niezbędnych kompetencji w zespole firmy w Polsce oraz budowani relacji z partnerami specjalizującymi się w rozwiązaniach dla branży finansowej

Wymagania:
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w definiowaniu i realizacji projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych dla klientów z branży finansowej
• Doświadczanie w planowaniu i zarzadzaniu projektami średniej i dużej skali (ponad 1 000 osobo-dni)
• Znajomość funkcjonowania instytucji finansowych (model biznesowy, produkty, procesy, organizacja, model operacyjny) oraz rozwiązań i architektura IT stosowanych przez te instytucje
• Znajomość technologii, narzędzi, platform i aplikacji IT klasy Enterprise stosowanych w branży finansowej
• Znajomość metodyk prowadzenia projektów i świadczenia usług IT
• Doświadczanie w pracy na stanowisku kierowniczym (średni szczebel) w strukturze korporacyjnej
• Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
• Wyższe wykształcenie – profil inżynierski IT i/ lub biznesowy
• Płynny język angielski

Mile widziane:
• Certyfikaty PRINCE, PMP, ITIL

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznym i międzynarodowym środowisku pracy
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-22
Wyświetlona: 5373 razy