Zastępca project managera

praca it: etat dla Jobhouse / Gdańsk

Tagi: IT SQL

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ZASTĘPCA PROJECT MANAGERA

Wymagania:

• Umiejętność kierowania zespołem programistów i grafików w dziale IT.
• Umiejętność kontroli nad terminem realizacji prac.
• Umiejętność analizy i przetwarzania informacji powstałych w wyniku prac nad projektem, zdolność podejmowania decyzji.
• Znajomość zagadnień z programowania PHP5, PostgreSQL, MySQL, XHTML, CSS, JavaScript, OOP.
• Uczestnictwo w bieżących pracach związanych z budową systemów informatycznych, analiza kodu i przeprowadzanie testów.
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
• Wykształcenie wyższe / ostatni rok studiów.
• Dobra organizacja pracy.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Komunikatywność, kreatywność.
• Umiejętność organizacji pracy.
• Samodzielność w działaniu.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

• Wsparcie Kierownika Projektu w codziennych obowiązkach związanych z koordynacją projektów.
• Tłumaczenie problemów i zagadnień – pisemne oraz ustne w trakcie spotkań.
• Prowadzenie korespondencji i uzgodnień z organami administracji publicznej na etapie przygotowawczym i realizacyjnym projektów.
• Pomoc w koordynowaniu prac nad projektami, w tym kontrola i prowadzenie dokumentacji związanej z każdym etapem projektu.

Oferujemy:

-pracę w młodym zespole
-miłą atmosferę pracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-23
Wyświetlona: 7240 razy