SharePoint Designer

praca it: etat dla Dyna Consulting / Warszawa

Tagi: SharePoint Designer

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
Projektowanie interakcji
Współpraca z zespołem projektowym
Utrzymanie wysokich standardów treści i funkcjonalności

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość MS SharePoint 2010
Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
Znajomość HTML, CSS i JavaScript
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Udział w międzynarodowych projektach
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia zawodowe i językowe

Kraj: Polska

Miasta: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-23
Wyświetlona: 4876 razy