Projektant/ Projektantka baz danych

praca it: etat dla Jobhouse / Gdańsk

Tagi: SQL postreSQL

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROJEKTANT BAZ DANYCH

Wymagania:

• Umiejętność projektowania i tworzenia baz danych dla systemów bazodanowych:
◦ PostgreSQL
◦ MySQL
• Znajomość programowania funkcji dla bazy danych z wykorzystaniem pl/SQL i SQL.
• Znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL, analiza zapytania, tworzenie indeksów.
• Znajomość technik administracyjnych istniejących baz danych.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

• Projektowanie i tworzenie baz danych na potrzeby systemów informatycznych.
• Administracja istniejącymi bazami danych.

Oferujemy:

 ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole
 miłą atmosferę pracy,
 atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-23
Wyświetlona: 6913 razy