Programista ASP.NET MVC

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: MVC C# MSSQL NET VS NET HTML CSS AJAX JavaScript SVN

Commoditech (www.commoditech.pl) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

• Rozwój oraz utrzymanie aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET oraz MVC

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia z MVC
• Znajomość języka C#, MSSQL, platformy .NET oraz VS.NET
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (HTML / CSS / AJAX / JavaScript)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

• Praktyczna znajomość SVN, testów automatycznych

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia:
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Pracę przy międzynarodowych projektach w anglojęzycznym środowisku
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-23
Wyświetlona: 5887 razy