Konsultant SAP VIM ( Vendor Invoice Management )

praca it: etat dla Dyna Consulting / Warszawa

Tagi: Konsultant SAP VIM Vendor Invoice Management

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Utrzymanie dostarczonych rozwiązań i wsparcie użytkowników systemów
Pełnienie roli eksperta w obszarze implementacji oraz wsparcia technicznego
Doradztwo biznesowe w zakresie SAP
Praca z klientem na poziomie globalnym
Udział w realizacji projektów wdrożeniowych SAP

Wymagania:
Doświadczenie związane z Vendor Invoice Management ( VIM )
Umiejętność konfiguracji systemu
Znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia zawodowe i językowe

Kraj: Polska

Miasto: Warszawa / Łódź

Region: Mazowieckie
Warszawa Radom Płock Siedlce Pruszków Ostrołęka Legionowo Ciechanów Otwock Piaseczno Żyrardów Mińsk Mazowiecki Sochaczew Wołomin Mława Ząbki Nowy Dwór Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki Wyszków Marki Piastów Ostrów Mazowiecka Płońsk Józefów Mazowiecki Kobyłka Pionki Sulejówek Pułtusk Gostynin Sokołów Podlaski Sierpc Kozienice Zielonka Konstancin-Jeziorna Przasnysz Garwolin Łomianki Milanówek Grójec Węgrów Brwinów Błonie Szydłowiec Warka Góra Kalwaria Karczew Radzymin Maków Mazowiecki Ożarów Mazowiecki Żuromin Zwoleń Tłuszcz Nasielsk Białobrzegi Łosice Łochów Mszczonów Przysucha Lipsko Iłża Łaskarzew Raciąż Pilawa Skaryszew Żelechów Serock Gąbin Tarczyn Nowe Miasto nad Pilicą Podkowa Leśna Halinów Zakroczym Glinojeck Myszyniec Kałuszyn Drobin Chorzele Wyszogród Różan Mogielnica Kosów Lacki Bieżuń Brok Mordy Wyśmierzyce

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-26
Wyświetlona: 5256 razy