Quality Assurance Inżynier

praca it: etat dla Devonshire / Warszawa

Tagi: Jaca Selenium Cucumber

Dla naszego Klienta – firmy z branży finansowej – poszukujemy osoby do nowo tworzonego zespołu QA.

Miejsce pracy: Warszawa
ES/QAE

Opis Stanowiska:
- analiza dokumentacji biznesowej i tworzenie zapytań
- tworzenie warunków testowych na podstawie dostępnej dokumentacji
- tworzenie planów i scenariuszy testowych
- wykonywanie testów manualnych i automatycznych (Selenium, JUnit)
- współpraca z osobami zaangażowanymi w proces w celu ustalenia wymagań krytyczncyh
- tworzenie dokumentacji i raportów
- ścisła współpraca z developerami przy rozwoju narzędzi testowych
- udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:
- min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy w zespole Quality Assurance i testowaniu aplikacji webowych
- znajomość różnych metodologii przeprowadzania testów – w tym testy automatyczne, manualne
- znajomość narzędzi do przeprowadzania testów aplikacji webowych – np. Selenium, JUnit, Cucumber
- doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
- znajomość języków programowania Java/ Groovy/ Perl/ C# jest mile widziana
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- wykształcenie wyższe techniczne – informatyka, inżyniera oprogramowania, etc

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w międzynarodowym i szybko rozwijającym się środowisku
- możliwość uczestniczenia w budowaniu się zespołu QA
- ciekawe projekty związane z testowaniem aplikacji webowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-27
Wyświetlona: 5227 razy