Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Java Developer

Kraków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie aplikacji internetowych w technologiach Java/MySQL w oparciu o platformę Spring/Hibernate/GWT.
• Ekspertyza kodu pod względem jego jakości, możliwości optymalizacji i wprowadzania zmian

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka Java
• Znajomość technologii Spring i Hibernate, JUnit, Maven
• Znajomość bazy danych MySQL lub MS SQL Server
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem wymienionych powyżej technologii
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość GWT

Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i pakiet Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-27
Wyświetlona: 4779 razy