Inżynier Testowania Aplikacji

praca it: etat dla Adecco / Kielce

Tagi: Tester aplikacji

Zadania:
• Tworzenie planów testów oraz skryptów testowych;
• Kontrola nad listą błędów w ramach danego projektu;
• Przeprowadzanie ręcznych testów oprogramowania, zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi planami;
• Przeprowadzanie testów przy zastosowaniu automatycznych skryptów lub narzędzi;
• Przyjęcie odpowiedzialności za końcową jakość produktu oraz pomoc w jego finalnym uruchomieniu;
• Przejęcie oraz zwiększenie efektywności aktualnie istniejących procedur testowych;
• Dostosowywanie procedur testowych do architektury systemów oraz strategii biznesowych;
• Stała współpraca z Project Managerem oraz Account Managerem ;

Nasze wymagania:
• Studia wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym;
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• Bardzo dobra znajomość metod testowania oraz procesów produkcji i wdrażania oprogramowania;
• Udokumentowane doświadczenie w przeprowadzaniu testów: funkcjonalnych, regresyjnych, wydajnościowych, zgodności ze standardami w3c, kompatybilności przeglądarkowej oraz z urządzeniami mobilnymi;
• Bardzo dobra znajomość technologii webowych, baz danych oraz narzędzi testowych;
• Znajomość następujących technologii: HTML, HTML5, CSS, XML, PHP, JavaScript, jQuery, C#, Java, Drupal, Wordpress, Objective C;
• Kreatywność oraz umiejętność wprowadzania w życie nowych pomysłów;
• Dbałość o szczegóły;
• Wysokie umiejętności komunikacji;
• Mile widziana znajomość automatycznych narzędzi testujących, np. Selenium;
• Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z branżą farmaceutyczną lub finansową;
Klient oferuje:
• Możliwość poznawania najnowszych technologii oraz samorozwoju;
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz świetną atmosferę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Niezbędne narzędzia pracy;

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-28
Wyświetlona: 5746 razy