SEO/SEM Specialist

praca it: etat dla Outsourcing.pl / Warszawa

Tagi: SEO SEM Specialist Pozycjoner

Opis stanowiska:

• opracowywanie wytycznych przeprowadzania audytu i optymalizacji stron uwzględniając najnowszą wiedzę nt. SEO
• dobór strategii promocji serwisów na wybrane frazy w celu zwiększenia ruchu na promowanej stronie
• realizacja strategii promocji w wyszukiwarkach
• merytoryczne koordynowanie zadań z zakresu SEO
• analiza i raportowanie prowadzonych projektów SEO z wykorzystaniem narzędzi analitycznych

Wymagania:

• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość zagadnień branży SEO/SEM
• zainteresowanie mediami interaktywnymi i Internetem
• bardzo dobra znajomość systemu AdWords, doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii PPC
• znajomość systemu Analytics
• wiedza dotycząca optymalizacji stron internetowych
•znajomość podstaw HTML i CMS
• bardzo dobra znajomość sposobów link buildingu dla serwisów internetowych zaawansowana wiedza na temat • skutecznych technik i narzędzi SEO

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności
• udział w innowacyjnym projekcie internetowym
• narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań
• wkład w dynamiczny rozwój portalu usługowego
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
• rozwój kariery zawodowej adekwatny do oczekiwań i zdobywanych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-29
Wyświetlona: 5590 razy