Poszukujemy osób na stanowisko GRAFIK KOMPUTEROWY

praca it: etat dla Sopot Network Sp. z o.o. / Sopot

Tagi: Grafika UI/UX Projektowanie www

Obowiązki:
- tworzenie grafik na potrzeby serwisów internetowych
- tworzenie grafiki do prezentacji multimedialnych
- projektowanie serwisów internetowych

Wymagania:
- kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- doskonała organizacja pracy pod presją czasu
- umiejętność łączenia wysokiej estetyki i atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością
- doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop, Illustrator

Mile Widziane:
- doświadczenie w projektowaniu interfejsów internetowych
- doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika w aplikacjach,
- silne, autonomiczne poczucie estetyki

Oferta:
- praca przy międzynarodowych projektach
- długoterminowa współpraca
- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
- praca stacionarna w biurze w Sopocie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-02
Wyświetlona: 7341 razy