Administrator Serwerów Windows / SQL Server

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: admin sql windows linux

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Windows Server 2003R2, 2008R2,
- znajomość AD (planning, instalacja, konfiguracja, utrzymanie, zarządzanie),
- znajomość IIS (planning, konfiguracja, utrzymanie, monitoring),
- znajomość SQL Server 2005R2, 2008R2 (planning, instalacja, konfiguracja, utrzymanie, monitoring, replikacja, klaster),
- znajomość zagadnień sieciowych (routing, nat, firewall),
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:
- znajomość MS Azure;
- znajomość systemu Linux,
- doświadczenie we wdrożeniach dużych projektów wykorzystujących technologie Microsoft,
- doświadczenie w monitoringu usług SQL oraz IIS pod kątem dostępności oraz wydajności,
- znajomość usług sieciowych Linux: Apache, NGINX, PostgreSQL,
- znajomość narzędzi do monitoringu infrastruktury IT, np. Nagios, Cacti

Obowiązki:
- Planowanie rozwiązań serwerowych Windows/SQL;
- Utrzymanie działającej infrastruktury serwerowej Windows;
- Monitorowanie i optymalizacja rozwiązań klastrowych Windows/SQL;
- Wirtualizacja środowisk serwerowych Windows/SQL;
- Planowanie i wdrażanie rozwiązań w chmurze;

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 5000 -7000 zł brutto;
• Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
• Pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
• Stabilność zatrudnienia;
• Atrakcyjny system wynagradzania, z możliwością szybkiego progresu w przypadku dobrych wyników pracy;
• Umowę o pracę lub inną formę współpracy;
• Zniżki na wyjazdy dla Ciebie i Twoich znajomych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-09
Wyświetlona: 5988 razy