Programista Java/Specjalista

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: programista java java developer specjalista spring

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: ABA/PJS/09/POZ/P
Obowiązki:

-Analiza wymagań i tworzenie realizującego je oprogramowania
- Wsparcie wdrożenia kolejnych wydań produktu
- Integracja systemów z wykorzystaniem różnych technologii
- Projektowanie usług i aplikacji w zakresie realizowanych zadań
- Testowanie wytworzonego oprogramowania (testy jednostkowe, automatyzacja testów regresyjnych, tworzenie narzędzi do prowadzenia testów funkcjonalnych)
- Opracowanie i utrzymywanie dokumentacji produktu

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka Java poparta realizacją projektów potwierdzających wiedzę praktyczną w zakresie: Java EE lub Spring; JTA/JPA lub Hibernate; Maven; JUnit lub TestNG, Mockito; Git; SQL (Oracle,MySQL)
- Znajomość dobrych praktyk projektowo-programistycznych m.in. wzorców projektowych, konwencji nazewniczych itd.,
- Sprawność w tworzeniu testów jednostkowych, praktyka w TDD
- Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na HTTP, Web Services, REST, JSON lub XML
- Umiejętność tworzenia dokumentów analityczno / projektowych m.in. diagramy UML lub BPMN
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów’
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

- Praktyczna znajomość Jboss7 i Apache HTTP
- Wzorce projektowe
- Szeroka, praktyczna znajomość frameworku Spring
- Praktyczna znajomość mechanizmów wymiany wiadomości i archiektur opartych na eventach (np. ActiveMQ, Tibco)
- Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum, XP)

Oferujemy:

- Możliwość zatrudnienia na podstawie Umowy o Pracę lub współpraca z własną działalnością gospodarczą
- Prywatna opieka medyczna
- Karta Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-11
Wyświetlona: 4790 razy