Projektant – Programista Java

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Programista Java Projektant

Opis stanowiska:
• Projektowanie i tworzenie aplikacji w oparciu o Java EE, CMS
• Rozwijanie istniejących już aplikacji, prowadzenie serwisu i wsparcia technicznego

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenia w projektowaniuaplikacji webowych opartych o technologie JavaEE 5, 6
• Znajomość narzędzi i frameworków CMS
• Dobre rozumienie modelu aplikacji Java SE, Java EE(EJB 3.x, JSF) frameworków webowych RIA (np. RichFaces, PrimeFaces, narzędzia jQuery)
• Ogólne doświadczenia w administracji serwerami aplikacyjnymi Java EE oraz wiedza pozwalająca na projektowanie systemów opartych o serwery aplikacyjne (JBoss, mile widziane WebLogic, GlassFish, WAS)
• Sprawność w administracji systemami działającymi na platformach UNIX, Linux
• Umiejętność projektowania systemów opartych o bazy danych Oracle, MS SQL oraz SQL (PL/SQL, T-SQL)
z wysoką dostępnością (zastosowanie clusteringu wirtualizacji, loadbalancingu)
• Znajomość UML i wzorców projektowych
• Zdolność obsługi narzędzi do funkcjonalnego i wydajnościowego testowania aplikacji webowych: np. JMeter, Arquilian, Selenium
• Znajomość metodologii realizacji projektów: SCRUM, Waterfall

Oferujemy:
• Możliwość samodzielnej i kreatywnej pracy w Pionie Realizacji Kontraktów firmy Klienta
• Szansę rozwoju zawodowego w stabilnej firmie z polskim kapitałem
• Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
• Możliwość pracy przy zaawansowanych technologicznie projektach
• Elastyczny czas pracy
• Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodzin) oraz program rekreacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-12
Wyświetlona: 6648 razy