Programista PHP

praca it: etat dla IT Recruitment / Wrocław

Tagi: PHP5 OOP HTML5 CSS3 JavaScript

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu dedykowanych biznesowych systemów IT i dostarczaniu usług w zakresie outsourcingu oraz doradztwa IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
- pomoc w tworzeniu i rozwijaniu od podstaw aplikacji w technologii PHP,
- praca przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
- współpraca z zespołem oraz samodzielne działania w oparciu o dokumentację projektu,
- stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi.

Wymagania:
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- wykształcenie informatyczne
- bardzo dobra znajomość PHP5 i OOP
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
- bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX, jQuery
- dobra znajomość SQL (MySQL / PostgreSQL),
- znajomość wzorca MVC,
- znajomość Zend 2 framework,
- znajomość systemu kontroli wersji SVN/GIT,
- znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
- kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- znajomość framework`a Symfony

Firma oferuje:
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-12
Wyświetlona: 4534 razy