Specjalista Google Adwords

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Ivision.pl / Kraków

Tagi: Specjalista Google Adwords

Opis stanowiska pracy

IVISION.PL jest agencją interaktywną świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania i wspierania rozbudowanych rozwiązań internetowych: serwisów i aplikacji, e-commerce, aplikacji mobilnych, a także usług związanych z szeroko pojętym marketingiem internetowym.

W związku z rozwojem poszukujemy specjalisty Google Adwords do działu SEM.

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Opracowywanie strategii kampanii SEM

- Obsługa i optymalizacja kampanii Google Adwords

- Kontakt z klientem
Wymagania

- Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM
- Znajomość narzędzi Google Adwords, Analytics, Keyword tool, etc.
- Znajomość trendów marketingu internetowego i e-commerce
- Mile widziany certyfikat Google Adwords
- Mile widziana znajomość zagadnień SEO

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-12
Wyświetlona: 6419 razy