Administrator Linux

zlecenia it dla Fruit Media / Warszawa

Tagi: Linux SSH MySQL PHP Zend

Opis stanowiska:
Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Instalacja i konfiguracja usług, instalacja aktualizacji,
- Bieżąca kontrola poprawności działania serwera,
- Reakcje na sytuacje nietypowe i awarie.

Wymagania:
- Administrowanie systemami Redhat/CentOS, znajomość architektury LAMP,
- Zarządzanie usługami i konfiguracja: SSH, MySQL, PHP, Zend Framework, Bash,
- Znajomość Exim Mail Server i Roundcube,
- Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów oraz usług.

Oferujemy:
- możliwość wdrażania nowoczesnych technologii,
- elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie:
- najchętniej osoba prowadząca działalność gospodarczą,
- rozliczenie godzinowe – faktura za miesiąc.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-19
Wyświetlona: 6071 razy